Перейти до інформації про товар

Меблі та декор для вашого дому

Шановні покупці!

Наша діяльність наразі призупинена, доки не буде вирішено, що ми можемо запропонувати безпечне та надійне робоче місце для наших співробітників і клієнтів. Усі нереалізовані замовлення будуть скасовані, і вам буде повністю повернено кошти якомога швидше. Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете перевірити статус свого замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами через контактну форму на сайті.

Ми дбаємо про наших людей і нашу громаду.

В IKEA ми віримо в силу єдності й прагнемо перетворити особисте співчуття на конкретні дії. Керуючись нашими гуманістичними цінностями, ми завжди ставимо людей на перше місце. Усім постраждалим колегам було надано підтримку та можливості для стабільного працевлаштування і фінансової забезпеченості до кінця поточного фінансового року. Ми також створили Фонд солідарності для підтримки колег з України, які потребують додаткової допомоги. Ми продовжуємо активно співпрацювати з нашими партнерами, серед яких Червоний Хрест, УВКБ ООН, організація Save the Children та менші місцеві неурядові організації. Разом з ними IKEA запустила кілька ініціатив для підтримки вимушено переміщених осіб у найбільш постраждалих регіонах України.

Садові меблі та рішення для зберігання

Системи зберігання

Ми пропонуємо індивідуальні рішення для зберігання, що задовольнять будь-які потреби. Створюйте унікальні комбінації компонентів системи – полиць, каркасів і шаф – для будь-якої кімнати.

Системи зберігання
Системи зберігання

Важлива інформація

Hej! В соцмережах існують фальшиві групи в Facebook та WhatsApp з інформацією про діяльності магазинів, які не є частиною організації IKEA Україна. Просимо, не надсилати свої особисті дані та не натискати на посилання, щоб запобігти зловживанню. Всі новини стосовно магазину ІКЕА Україна будуть опубліковані на наших офіційних сторінках.